HOME

Moderné a trendové sektorové kuchyne HOME vhodné pre zariadovanie prvého bývania, alebo ako lacnejšia alternatíva kuchýň FAMILY.

Kuchne sú dodávane v demonte.

Na výber z 13 typov spodných skriniek vo výške 770mm, 14 typov horných skriniek v troch rôznych výškach, a 3 prístavkové skrinky.

Farebné vyhotovenie je v 8 matných odtieňov predných plôch. Pracovné dosky sú ihneď k odberu v dvoch odtieňoch (dub olejovaný a betón tuff)

Dva základné tvary úchytiek (okrúhla knobka a lištová uchýtka na hranu z brúseného nerezu), plus možnosť výberu zo širokej ponuky úchytiek z radu FAMILY.

Kuchyne HOME majú špeciálne kovové zásuvky „STRONGBOX“ – plnovýsuvné, tlmiace zásuvky, s bočným relingom šedej farby, ktoré bezpečne a jednoducho ovtvoríte, a zavriete jednoduchým dotykom. Nosnosť zásuviek do 35kg. Možnosť osadenia košového systému na triedenie odpadu.

V rade HOME je taktiež dostupný obývačkový program, ktorý si môžete doladiť s kuchyňou. Sú dostupné v 8 univerzálnych farbách, a obývačkové skrinky poskytujú množsvto kombinácií, v ponuke 601mm; v 4 rôznych výškach; a 2 hĺbkach.

V tomto programe sa taktiež dajú vybrať aj trendové lamely.